2018-07-06

Paula Hawkins ,,Tamsus vanduo''


Jau seniai tokį nuobodų detektyvą buvau skaičiusi. Kiek stipriai panirusi buvau į ,,Mergina traukinį'', tiek save verčiau per prievartą skaityti šią knygą. 
Knygos pati mintis neįdomi, personažai kažkokie lėkšti. Pasakotojų daug ir visi jie bando nuspėti, kodėl merginos nušoka nuo skardžio. Bei visi knygos herojai gali būti ir tie, kurie nustūmė merginą nuo skardžio. Detektyvai iš viso silpni tarsi trečiaeilės asmenybės. 
Žodžiu skaitalas visai nepatiko, nes jame tikrai nieko gero nėra, net trumpo įtraukimo, arba pabaigos, kuri kažkiek kilsteltų knygos vertę.
Vertinimas 1/5

Paskutinėmis gyvenimo dienomis Danielė Ebot bandė prisiskambinti seseriai Džulijai, tačiau į pagalbos šauksmą ši neatsakė. Po kelių dienų Danielė randama negyva Skenduolių užutėkyje – mįslingame upės vingyje, kuriame per šimtmečius menančią seserų gimtojo miestelio istoriją nuskendo ne viena moteris.

Džiulei tenka grįžti į vietą, kuri jai vis dar kelia baimę, ir seniai palaidoti vaikystės prisiminimai ima kilti lyg drumzlės iš vandens gelmių. Ji bando išsiaiškinti, kas nutiko seseriai ir kaip jos mirtis susijusi su vos prieš porą mėnesių ten pat nusižudžiusios jaunos merginos mirtimi. Netrukus pradeda aiškėti miestelio gyventojų praeities nuodėmės ir tai, kad kiekvienas jų yra vienaip ar kitaip susijęs su velione Daniele Ebot. Visa apgaubia klampus paslapčių rūkas.

Komentarų nėra :