2015-04-25

Harlan Coben ,,Stebuklingas išgijimas"

Anotacija
Jie – viena populiariausių šalies porų: visų mylima televizijos žurnalistė Sara Lovel ir Niujorko krepšinio žvaigždė Maiklas Silvermanas. Šeiminiai ir socialiniai saitai juos sieja su aukščiausiais politikos, medicinos ir sporto atstovais. Kaip tik šie saitai ir įvels juos į prieštaringiausius ir pavojingiausius mūsų dienų ginčus.
Manhatane, Aukštutinio Vestsaido klinikoje, vienas gydytojas paskiria savo gyvenimą kovai su vis labiau plintančia ir mirtį sėjančia liga. Jo pacientai pamažu sveiksta. Tačiau vieną po kito juos žudo serijinis žudikas. Dabar ir Maiklui diagnozuojama ši liga. Gydymas vienas, o būdų mirti daug...
Pirma mano perskaityta Harlan Coben knyga.
 Ką daug galima mąstyti perskaičius detektyvą. Nebent tas detektyvas būtų su Hariu Hūle. Po Jo Nesbo detektyvų serijos su Hariu Hūle, manau dar ilgai man ,,neįtiks'' jokia įtempto siužeto knyga...
Šiaip knygos siužetas įdomus ,,neperspaustas meile'', kaip Sandros Baown visose knygose. Pavadinimas irgi jau sufleravo atomazgą, nes šiandieninėje realybėje vis dar beviltiškai kovojama su šia liga.
Mintis patio siužetas irgi, atomazga nebuvo netikėta, įpusėjusi knygą jau kilo mintis kas čia viską rezga ir kuo tai gali baigtis. bet šiaip vertinu gan gerai.
Mano vertinimas 4 (5-super; 4-gera; 3-visai nieko; 2-nieko gero ; 1-nepatiko).

Komentarų nėra :