2018-04-26

Nicholas Sparks ,,Užrašų knygelė''

Visų pirma ši knyga nuostabi išoriškai. Knygos viršelis labai patiko, ne tik gražiu paveikslėliu, bet ir tekstūra. Jį labai malonu liesti. Šriftas didelis, tarpai tarp eilučių taip pat, popierius storas ir kvepiantis. Norisi ją vėl ir vėl liesti...
Dėl turinio...
Labai nustebau, kad šios knygos autorius - vyras. Nes tai labai jausmingas ir moteriškas romanas. Romano centre - Nojus - jis gyvena pensione, kur leidžia savo senatvės dienas, daug skaito poezijos ir niekada nesiskiria su savo užrašų knygele - dienoraščiu. 
O Nojaus užrašų knygelė slepia nuostabią ir nesenstančią meilės istoriją. Istorija nuostabi, kaip ir dauguma apie meilę. Apie tokią meilę, kuri yra amžina.
Knyga lengva, nieko per daug intriguojančio. Tai vieno vakaro lengvam paskaitymui prieš miegą.
Vertinimas 3/5
Anotacija
Dažnai meilės istorija taip pagauna mūsų širdis, kad tampa daugiau nei istorija – ji tampa patirtimi, kurią įsimename visam laikui. „Užrašų knygelė" yra būtent tokia knyga. Tai išaukštinimas aistros, kuriai nėra nei amžiaus, nei laiko ribų. Tai pasakojimas, verčiantis ir juoktis, ir verkti, ir dar kartą patikėti, kad tikra meilė iš tiesų egzistuoja.

Iš karo grįžusį Nojų Kalhuną persekioja prieš dešimtmetį prarastos merginos paveikslas. Turtingos šeimos atžala Elė Nelson ruošiasi ištekėti už pasiturinčio teisininko, bet nesiliauja galvoti apie vaikiną, seniai pavergusį jos širdį. Taip prasideda meilės istorija, tokia ilgaamžė ir gili, kad tragediją paverčia triumfu.

Komentarų nėra :